Yurtiçi uçak bileti almak için çeşitli seyahat acentalarıyla uğraşmak zorunda kaldığınız ve yurt dışı uçak bileti alacağınız bir dönem düşünün, bu daha da Tezfly zordu. Eh, o zaman kesinlikle geride kaldı. Artık uçak biletlerinizi internet üzerinden kolayca rezerve edebilir ve satın alabilirsiniz.

Online uçak bileti rezervasyonu yaptığınızda ve satın aldığınızda, her şeyin mümkün olduğuna bir göz atın:

  • İnternet, iç hat uçuşlarının yanı sıra dış hat uçuşları için rezervasyon yaptırmanın kolay bir yolunu sunar. Havayollarının web sitelerine veya çok çeşitli uluslararası ve iç hat uçuş seçenekleri sunan çeşitli seyahat web sitelerinden birine gitmeniz yeterlidir.
  • Online dış hat uçuşu rezervasyonu yaptığınızda, bagajınız yoksa, check-in kontuarlarını atlayarak doğrudan güvenlik kontrolüne geçmenizi sağlayan bir E-bilet alırsınız.
  • Biletlerinizi önceden online alırsanız, uçuşlarda internet üzerinden check-in yapmanıza da olanak sağlayan bazı havayolları vardır.
  • Biletlerinizi çevrimiçi olarak rezerve etmek, biniş kartınızı evinizden ayrılmadan önce almanızı sağlar. Havayolunun web sitesine onay numaranızı girmeniz yeterlidir ve bu size biniş kartınızı doğrudan evinizdeki yazıcıda yazdırma şansı sunar.
  • Uçağınızın gerçek kalkış saatinden yirmi dört saat öncesine kadar kolayca online check-in yapabilirsiniz. Bu süre sınırı genellikle bir havayolundan diğerine değişir.

İster business class ister ekonomi sınıfında seyahat ediyor olun, uçak biletinizi online olarak rezerve edebilirsiniz. Çeşitli seyahat web sitelerinden her türlü bileti çevrimiçi olarak kolayca alabilirsiniz.

Seyahat web siteleri, bilet rezervasyonunun yanı sıra size tüm önemli uçuş ayrıntılarını da sunacaktır.

Ayrıca, çeşitli seyahat web siteleri size gerçekten harika fırsatlar ve bazı önemli indirimler sunuyor. Bu fırsatlar ve indirimler, geleneksel yöntemle satın alınan biletlerde geçerli değildir.