Istnieje wiele dobrze znanych książek na temat badań nad mózgiem, z którymi prawdopodobnie zapoznaje się Psychoterapeuta Warszawa większość studentów i ekspertów w tej dziedzinie, ponieważ oczekiwano, że przeczytają je w szkole. Istnieje również wiele książek poświęconych nauce o mózgu, których przeczytanie może nie być wymagane, ale są one godne uwagi wśród studentów, którzy wykorzystali je do złamania ważnych testów, takich jak pojedynczy przedmiot GRE. Istnieją również słynne książki na temat nauki o mózgu, które są po Psycholog Białołęka prostu fascynujące do przeczytania, niezależnie od tego, czy jesteś dublerem w tej dziedzinie. Nadchodzące następne są postrzegane przez wiele osób jako główne 5 książek dotyczących obszaru badań mózgu:

Breaking the GRE Neurologopeda Białołęka Brain Research Subject Test: Ta dystrybucja Arbitrary House jest uważana za jedną z najlepszych książek poświęconych badaniom mózgu. Ponieważ większość programów dla absolwentów w zakresie badań nad mózgiem wymaga przyzwoitego wyniku z pojedynczego przedmiotu Alumni Record Test, ważne jest, aby być przygotowanym. Ta książka zawiera szybką ankietę, aby ożywić twój wgląd.
Instrukcje dotyczące badań nad mózgiem: Prentice Lobby rozprowadził tę książkę, napisaną przez Keitha E. Stanovicha. Każdy, kto bierze udział w kursie strategii badań nad mózgiem, odniesie korzyści z przeczytania tej książki, ponieważ pomaga ona w podejmowaniu decyzji i wyróżnianiu pseudonauki z naciskiem na eksploracyjną kontrolę, badania korelacyjne i badania próbne.
Pionierzy nauki o mózgu: Raymond E. Fancher napisał tę wciągającą książkę, która rzuca okiem na historyczne tło badań nad mózgiem. Tematy obejmują zarówno filozoficzne punkty wyjścia nauki o mózgu, jak i najnowocześniejszą dziedzinę, z naciskiem na najlepszych potęg, takich jak Darwin, Kartezjusz, Freud, Locke i Skinner.
The Brain science Significant’s Handbook: Ta książka Wadsworth Bar Co, napisana przez Tarę L. Kuther, jest prawdopodobnie jedną z najsłynniejszych książek o badaniach mózgu dla studentów. Wypełnia jako pomoc dla studentów z poradami, na przykład motywacjami do studiowania badań nad mózgiem, scholastycznymi przykładami pokonywania przeciwności losu i dostępnymi zawodami dla kierunków badań nad mózgiem.
The Distribution Manual of the American Mental Affiliation: Ten podręcznik z najbardziej szanowanego związku dla klinicystów w kraju jest pilną potrzebą dublerów. Ta książka okazuje się przydatna dla studentów zajmujących się komponowaniem przedmiotów, na przykład prac naukowych, pisania audytów i raportów laboratoryjnych.
Niezależnie od miejsca, w którym jesteś na egzaminie, te dobrze znane książki o badaniach mózgu z pewnością zapewnią ci dodatkową pomoc w twojej misji zmierzającej do twojego zawodu.