Mimo że wszyscy mamy różne kształty i rozmiary, większość kobiet w pewnym momencie narzeka na swoje ciało i zwykle to brzuch jest źródłem stroje kąpielowe dwuczęściowe dolegliwości. Niezależnie od tego, czy uważasz, że Twój brzuch jest za duży, zbyt wiotki, czy nawet zbyt owłosiony; noszenie dwuczęściowego stroju zwykle nie wchodzi w rachubę – chyba że wypróbujesz tankini!

Tankini, szczerze mówiąc, musi być zdecydowanie najwspanialszą rzeczą, jaka wydarzyła się w strojach kąpielowych dla kobiet! Większość z nas kostiumy kąpielowe dwuczęściowe chciałaby nosić bikini, ale niewielu czuje się komfortowo, odsłaniając tak dużo skóry, jak tankini. Tankini pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami bikini, a jednocześnie pozwala zachować skromność lub zakryć problematyczny obszar . To, co sprawia, że strój dwuczęściowy jest tak kuszący, to przede wszystkim wszechstronność, ponieważ w wielu przypadkach można mieszać i dopasowywać swoje zestawy, aby uzyskać różne stylizacje, a nawet dopasować inny rozmiar na górze niż na dole. Dwuczęściowy strój może być również wygodny, na przykład wtedy, gdy musisz pobiec do damskiej toalety! I na nieco bardziej powierzchownym poziomie; dwuczęściowy strój oznacza, że możesz opalać trochę więcej ciała, co jest miłe dla tych z nas, które lubią trochę opalenizny. Tankini zapewnia elastyczność, a jednocześnie pozwala zakryć brzuch podczas chodzenia, pływania lub po prostu nie masz ochoty pokazywać brzucha.

Możesz kupić tankini, które schodzi na tyle nisko, aby stykało się z twoimi pośladkami, zapewniając pełne, ale wygodne krycie. Jeśli chcesz pokazać trochę więcej skóry, ale nie chcesz pokazywać pełnego brzucha lub pleców, najlepszym rozwiązaniem jest tankini o średniej długości. Jeśli chodzi o wybór podkreślającego figurę tankini, obowiązują podstawowe zasady; ciemniejsze kolory są bardziej wyszczuplające, wzory mogą zminimalizować pojawianie się fałd i grudek, a zabawa jasnymi i ciemnymi kolorami może pomóc zrównoważyć nierówną sylwetkę, taką jak gruszka lub ciężki top. A ponieważ tankini pozwala pokazać trochę więcej skóry niż jednoczęściowy ORAZ występuje w naprawdę gorących stylach; nigdy nie musisz czuć się marudnie ani poświęcać seksapilu w imię pochlebnej relacji. Doły są dostępne we wszystkich krojach, a topy tankini w stylach takich jak tank, cami, bandeau i inne.