Kripto para ticaret yazılım paketi, her türlü kripto satın alma, satma, değiş tokuş, borç verme, MLM ve bağlı kuruluş yönetimi, dönüştürme, canlı piyasa karşılaştırması ve analizi vb. gibi kripto para birimi ticaret platformunun tüm yönlerini yönetmek için entegre bir kripto para borsası yazılımı sistemdir.

Göz önünde bulundurmanız gereken önemli özellikler:

Al, Sat ve Değiştir: Nishue, kullanıcılarınızın kripto para birimlerini zahmetsizce Satın Almaları, Satmaları ve takas etmeleri için sorunsuz ve güvenli bir metodoloji sunan etkileyici bir ticaret yönetim sistemidir.

Ödünç verme sistemi kripto para yazılımı yönetimi: Bu sistem tamamen aracılık dostudur, Kripto ödünç verme hizmetini yönetmek için teklifler oluşturma, sürdürme ve denetleme vb.

Eşsiz Yönetici Modülü: Nishue, Kripto para birimi değişiminizi uçtan uca kontrol etmeniz için güvenli ve gelişmiş bir Yönetici Modülü içerir.

Ayrı müşteri profili: Kullanıcılarınızın tüm Açık para yatırma veya çekme emirlerini, Kayıtları, İşlemleri vb. tek bir tıklamayla kolayca izlemesine ve kontrol etmesine yardımcı olan ayrı müşteri profili modülü.

MLM ve bağlı kuruluş yönetimi: Bu pazarlamaya hazır otomasyon araçları, seviyeli bağlı kuruluş komisyonunuzu, katkı geçmişinizi ve belgelerinizi yönetmenizi kolaylaştırır.
Piyasa karşılaştırması ve Dönüştürücü: Canlı Kripto Karşılaştırması, Dönüşüm ve Derinlik analizi için iki ek sistem entegre edilmiştir.

Kripto Para Ticareti Yazılımı, Kripto Platformunuzu Büyütmeye Nasıl Yardımcı Oluyor:

Madeni Para Yatırma ve Çekme: Kripto tüccarının günlük olarak muazzam Para Yatırma ve Para Çekme talebini sürdürmesi gerekir. Alım satım yazılımı, otomatik ayar algoritması ile etkinliğinizi yönetmenize yardımcı olur.

Madeni Para Paketi ve Ödünç Teklifi: Çeşitli madeni para paketinizi ve borç verme teklifinizi müşterinizin parmak ucunda tutun. İyi tasarlanmış bir paket kullanarak teklifinizi oluşturabilir, yönetebilir ve reklamını yapabilirsiniz.

Düzeysel komisyon: İlgili katılımcılarınızı ödüllendirmek için MLM stratejisini takip ediyorsanız ve komisyonlarını belirleme konusunda endişeleriniz varsa? Tamam, Seviye bazlı komisyonlarını otomatik olarak hesaplamaya hazır.

Bildirim ve Risk yönetimi: Her kripto ticaret platformu, kendisini ve müşterisini birçok endişe verici sorun hakkında güncel tutmak ve böylece riski ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için anlık bildirim sistemi düzenlemelidir. Bu durumda, bir sistem projesi tamamen mükemmeldir.

Çoklu Ödeme Ağ Geçidi: İşlemlerinizi sorunsuz hale getirmek için kripto para cüzdanınızı, Yerel para biriminizi, Payeer Hatta Mobil Bankacılık sisteminizi bu yazılıma bir Ödeme yöntemi olarak entegre edebilirsiniz.

Günlük, Haftalık ve Aylık YG: Söylediğiniz gibi YG’yi sürdürme konusunda endişeli misiniz? Bu kripto para ticaret yönetimi yazılımı, verdiğiniz talimata göre yatırım getirisini, komisyonu ve diğerlerini otomatik olarak hesaplayabilir.