U wielu osób noszących okulary prędzej czy później dojdzie do zdarzenia, które spowoduje uszkodzenie ich struktury. Na szczęście okulary kocie oczy nie trzeba biegać do sklepu z okularami, żeby je uporządkować . Korzystając z zestawu naprawczego do okularów, możesz często samodzielnie wykonywać konserwację.

Następnie pojawi się instrukcja mocowania kilku okularów:

Kup wysokiej jakości zestaw naprawczy do okularów. okulary kocie oczy Opakowania te można kupić w sieci, w każdym sklepie z okularami lub w sieci. Sprawdź okulary, aby zobaczyć, gdzie jest uszkodzony.

I. Luźna lub brakująca śruba

Zakładając, że śruba jest wolna, wyeliminuj ją. Pobierz kolejną śrubę z pakietu konserwacyjnego. Osadź tam, gdzie brakuje śruby z inną śrubą. Wkładając kolejną śrubę, przykręć śrubę i zatrzymaj się, gdy poczujesz, że obraca się intensywnie

II. Brak lub uszkodzenie podpórek na nos

Wyeliminuj śrubę, która trzyma obecną poduszkę nosową. Kup poduszkę na nos z zestawu konserwacyjnego lub kup ten, który pasuje do twoich okularów, ze sklepu z okularami. Osadź nową poduszkę nosową, mocując nową poduszkę nosową do sekcji. Zacznij zastępować śrubę, mocując ją. Zatrzymaj się, gdy musisz zmusić go do skrętu.

III. Wkręć ramkę obiektywu Brak lub zużyta

Wyeliminuj obecną śrubę, która łączy część uszną z krawędzią okularów. Użyj śrubokręta, aby osadzić kolejną śrubę. Napraw śrubę, ale zatrzymaj się, gdy trzeba ją wkręcić.

IV. Uszkodzony przegub

Użyj małych kleszczyków z modułu mocowania okularów, aby skrupulatnie przekręcić oś ponownie we właściwe miejsce.

Podczas naprawiania okularów istnieje szereg środków, które należy podjąć, aby uniknąć dodatkowych szkód, w tym:

  1. Nałóż odrobinę przezroczystego gwoździa na trzpień za każdym razem, gdy osadzone są śruby. Upewnij się, że są suche przed założeniem okularów. Pomaga to utrzymać wkręconą śrubę.
  2. Zakładając, że metalowy trzpień przeciął obudowę, nałóż pastę stałą za pomocą wykałaczki. Przytrzymaj zestaw obrotowy, aż przyklei się do krawędzi.
  3. Zakładając, że słuchawka zsuwa się z krawędzi, przyklej ją z powrotem do krawędzi.