Interjero dekoratorius – tai žmogus, kurio užduotis – suformuoti gražiausią vietą savo gyvenime – savo namus. Šių žmonių Buto interjeras atsakomybė – projektuoti ne tik gražiausius namus ir butus, bet ir biurus, kultūros įstaigas (muziejus, teatrus, kino teatrus), švietimo įstaigas (darželius, mokyklas, kolegijas, institutus, universitetus), sporto įstaigas (stadionus, sporto šakas). rūmai), maitinimo įstaigos (valgyklos, kavinės, restoranai), medicinos įstaigos (ligoninės, sveikatingumo centrai, prevenciniai centrai, poliklinikos), viešosios įstaigos ir kt. Interjero dekoratoriai daro mūsų aplinką kuo gražesnę. Iš pradžių jie supranta, ką tu norėtum turėti, paskui įsivaizduoja, o tik po to sukuria.

Interjero dizainerio Namų interjeras profesija nėra lengva, nes reikia ne tik kūrybinės rankos ir nuostabios fantazijos, bet ir tam tikro išsilavinimo šioje srityje. Reikalas tas, kad dizainerio profesija jungia kelias atskiras profesijas – menininko, ir grimuotojo, ir psichologo, ir vadybininko, ir net rinkodaros eksperto. Priklausomai nuo darbo etapo, atlieka įvairių profesijų funkcijas.

Asmuo, norintis tapti profesionaliu dizaineriu, turėtų įgyti diplomą arba baigti interjero apdailos studijas. Svarbiausia tokio pobūdžio edukacijose yra tai, kad ji suteikia teisingą vaizduotės orientaciją ir atlieka svarbų vaidmenį ugdant žmogaus kūrybinius įgūdžius. Interjero dizainerės profesija dažniausiai siejama su moterimis, nes reikalauja jautraus suvokimo. Dar šiais laikais tuo domisi ir nemažai vyrų.

Reikia paminėti, kad interjero dekoratorius gali turėti gana didelį atlyginimą. Tačiau reikia būti ir tikru šios srities profesionalu. Jei žmogus nori tapti sėkmingu interjero dekoratoriumi, labai pravers keli patarimai.

Yra įvairių būdų, kaip tapti sėkmingu. Toliau pateikiami keli naudingi žingsniai, kuriuos reikia atlikti norint tapti juo:

Pirmasis žingsnis yra akių mokymas:

Tik žmogus, turintis gerą dizainą, gali tapti gražiu dizaineriu. Kitaip tariant, dizaineris, pamatęs savo būsimos kūrybos objektą, turėtų akimirksniu apibrėžti, kas padaryta teisingai, kas ne taip ir ką reikėtų patobulinti to kambario interjere. Geras patarimas, kad interjero dekoratorius turėtų nuolat lavinti akį. Tačiau kyla klausimas, kaip jis gali tai padaryti? Pirmiausia reikėtų įsiklausyti į kitų žmonių nuomonę apie tai, kas jiems patinka, o kas ne. Toliau reikėtų peržiūrėti garsius žurnalus, demonstruojančius populiariausias šiuolaikinio gyvenimo dizaino tendencijas, reguliariai lankytis gražiausiai dekoruotuose kambariuose. Be to, daugiau patirties šioje srityje galite įgyti lankydami meno galerijas, baldų salonus, istorinius objektus ir gražiai suprojektuotus namus.

Antrasis žingsnis yra saviugda:

Be jokios abejonės, geras interjero dekoratorius turi turėti puikių žinių apie namų dekoravimą, pavyzdžiui, apdailos stilius, sienų dangas, grindų dangų rūšis, langų apdailą, erdvės planavimą, spalvų naudojimą, šviesą, baldus, aksesuarus ir kt. Galima išmokti dizaino pagrindų. per internetą šviečiant specialių svetainių pagalba. Šiandien išleidžiama daug interjero dizaino knygų. Be to, labai pravers pokalbis su labiau patyrusiais dekoratoriais.

Trečias žingsnis yra daugiau praktikos:

Teisingai sakoma, kad bet kokioje lauko praktikoje žmogus yra daug labiau patyręs ir šis teiginys taip pat susijęs su interjero dekoravimu. Niekada nereikėtų nustoti praktikuoti, nes praeityje atlikti nuostabūs darbai gali suteikti daug matomumo ir žinių. Kaip ir bet kuri kita veikla, interjero dekoratoriaus veikla reikalauja nuolatinio mokymosi ir praktikos. Tai padės ugdyti talentą ir įgūdžius.

Ketvirtasis žingsnis yra savanorystė:

Nors žmogus nėra sėkmingas interjero dizaineris, jis turėtų būti skatinamas aptarnauti kitus žmones, turinčius savo srities žinių. Nors tai neatneš daug pinigų ar net visai neatneš pinigų, reikia būti tikram, kad jis gaus ką nors svarbesnio – patirties. Savanoriškas darbas kitiems padės žmogui ateityje tapti puikiu dizaineriu. Be to, atsiras klientų, kurie juo jau pasitiki ir gali patarti tuo dizaineriu kitiems žmonėms.